WordPress En İyi Ücretsiz Kişisel Blog Temaları

wordpress-kisisel-blog-temalari

Merhabalar. WordPress dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. Hal böyle olunca birçok website sahibi de WordPress kullanmaktadır. Kurumsal sitelerden tutun da benim gibi kişisel blog sahiplerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. WordPress’i güçlü kılan yüzlerce tema, eklenti vs. çeşitliliğinin olmasıdır. Dünyaca ünlü firmaların bile tercihi haline gelmiştir. Ben de bugün sizlere WordPress’in en iyi kişisel blog temalarını paylaşacağım. Bunlar zamanında kullanıp memnun kaldığım temalardır. O halde listemize geçelim.

En İyi Kişisel Blog Temaları

1-) Hueman

hueman-kisisel-blog-temasi

 DEMO         İNDİR


Hem kişisel blog için hem de genel blog tarzı kullanabileceğiniz ücretsiz olarak sunulmuş harika bir temadır. Birçok özelliği mevcuttur. Sitenizin kolonlarının rengini ve genişliğini bile ayarlayabiliyorsunuz. Responsive ve hızlı bir temadır. Zamanında uzun bir süre kullandığım ve çok memnun kaldığım temalar arasındadır. Şu an dünyada en çok tercih edilen ücretsiz temalardan birisidir.

2-) Kotha

kotha-kisisel-blog-temasi

DEMO        İNDİR


Tamamen kişisel bloglar için geliştirilmiş temiz kodlanmış, esnek ve ayarlanabilir bir temadır. Temanın sağ bölümünde güzel hazırlanmış “hakkımda” bileşeni ile ziyaretçilerinize anasayfada kendiniz hakkında ufak bilgiler verebilme imkanı tanıyor. Ücretsiz kişisel blog teması arıyorsunız bu temayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

3-)Author

author-kisisel-blog-temasi

DEMO        İNDİR


Benim temam çok daha sade olsun diyorsanız en doğru tercihlerden birisi “Author” temasıdır. Minimal tasarımı  ve kullanılabilirliği ile ön plana çıkıyor. İsminden de anlaşılacağı gibi tam bir yazar teması havasına sahiptir.

4-)Point 

point-kisisel-blog-temasi

DEMO        İNDİR


Modern bir tasarıma sahip olan bu temayı hem kişisel blog hem de genel bloglar için kullanabilirsiniz. SEO Optimizasyonu güzel olan bu temanın kullanıcı derecelendirmesi özelliği de mevcuttur. Böylece yazılarınıza kullanıcılar yıldız şeklinde puanlamalar verebileceklerdir. Ayrıca sınırsız background renk seçeneğiyle dilediğiniz gibi arkaplan rengini ayarlayabilirsiniz. En çok bileşene sahip ücretsiz temalardan biridir.

NOT: Bu temaların hepsi tarafımca denenmiş hiçbir problemi bulunmayan temalardır. Hepsini uzun süre kullandım. Bütün temalar responsive tasarıma sahiptir.

WordPress En İyi Ücretsiz Kişisel Blog Temaları” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir