Merhaba Dünya

merhaba dünya

Merhaba arkadaşlar. WordPress’in kendi şablonunu bozmadan “Merhaba Dünya” başlığıyla giriş yapmak istedim. Bu ilk yazımda sizlere bloğumda neler paylaşacağımı belirtmek istiyorum. Öncelikle belli bir yere bağlı kalmadan bilgi sahibi olduğum, merak ettiğim, araştırdığım herşeyi paylaşmayı hedefliyorum. Ağırlıklı olarak ilgi alanlarım hakkında yazacağım.

Kişisel Bloğumda Neler Paylaşacağım?

Ağırlıklı olarak paylaşacağım şeylerden bahsedelim. Bugüne kadar yüzlerce yerli yabancı film izleyen biri olarak sinema alanında bol bilgi paylaşacağım. İzleyip beğendiğim filmlerden bahsedip sizlere film-dizi tavsiyelerinde bulunacağım. Oyun alanında iyi bir geçmişe sahip olsam da şu an pek oyun oynadığım söylenemez. Fakat bir oyunsever olarak oyunlar hakkında da paylaşımlarım eksik olmayacak. Özellikle online oyunlar hakkında sizlere bilgiler, gelişmeler sunacağım. Ekstradan teknoloji, gündem, sosyal medya ile ilgili paylaşımlar yapılacaktır.

Web dünyasına dair olarak da WordPress, SEO, HTML vs. hakkında paylaşımlarımı eksik etmeyeceğim.

Bloğumun hostingi ve domaini “Güzel Hosting” isimli firmada barınmaktadır. Senelerdir kullandığım ve hiçbir problem çekmediğim bir firmadır. Yeni bir blog açacak arkadaşlara da kesinlikle tavsiyemdir.

Takipte kalmanız dileğiyle. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere…

 

Merhaba Dünya” için 2 yorum

  1. İlk önceclikle bloğunuz hayırlı olsun. gerçekten sade ve güzel olmuş gözede güzel hitap. ediyor. umarım bloğunuz hakk ettiği yere gelir.

    Tekrardan Hayırlı Uğurlu olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir