Hakkımda

1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum.

Çocukluğum çok güzel geçti diyebilirim. Taso, misket, oyuncu kartları vs oynayarak hatta yeri gelir mahalle kavgaları bile yapmaktan sıkılmazdık. : ) Futbolla aram çok ufak yaşlarda başladı. Yine mahallemizde sabahtan akşama kadar top peşinde koşardık.

Bilgisayarla tanışmam da çok geç olmadı. İlk önce eski bir bilgisayar geçmişti elime. Tabi ben ufakken internet daha öyle yaygın değildi. O eski bilgisayarı kurcalaya kurcalaya boza boza bilgisayar kullanmasını ve hızlı yazmasını öğrenmiştim. İşletim sistemimi de hiç unutmam (Windows 95 sonradan da 98’e geçmiştim : ) ) Tabi evde internet olmadığından internet cafeye gitmeleri de ihmal etmezdim. Maalesef o karanlık gün gelmişti ve ben Knight Online efsanesiyle tanışmıştım. Çocukluğum bu oyunla geçti yıllarımı bu oyuna heba etmiştim. Çok da geç olmadan lisede bu oyunu bıraktım. ( Hala gözümde canlanır koskoca mazi )

Kendime artık yeni bir bilgisayar alma vakti gelmişti. Nitekim öyle de oldu babama yeni bir bilgisayar aldırmıştım. Sonra ardından internet de bağlattık. Sonra bir gün kendime senin de websiten olmasın mı vs soruları yönelttim derken ücretsiz tr.gg uzantılı website ile ilk website açma hikayem başlamış oldu. Ardından blogspot vs. derken iyice websiteye dair terimler öğrenmeye başlamış heyecanım daha da fazla artarak sonunda hosting ve domain alarak website açmıştım. Şimdiye kadar ise birçok website açtım.

Üniversite yıllarıma gelecek olursak website işlerine ara vermiştim. Çünkü makine mühendisliğini kazanmıştım. Derslerim bir hayli zor geçiyordu bu nedenle website işlerine pek vakit ayıramadım. Sonunda mezun oldum ve artık kişisel bloğumu da tekrar açma vakti geldi.

Yeteneklerim

  • SolidWorks ve AutoCad programlarını iyi derecede kullanırım.
  • Photoshop bilgim orta derecededir.
  • HTML – CSS kod bilgisine hakimim.
  • WordPress’den çok iyi anlarım.